Aranżacja wnętrz

W aranżacji mieszkań bardzo ważny jest dobry plan. Kiedy go znajdziemy, wykreowanie spójnej koncepcji aranżacji i jej realizacja mogą przyjść nam z łatwością. Mój blog powstał po to, by podawać innym niebanalne pomysły. Natchnieniem do zrobienia ciekawego projektu wnętrza jest wszystko, począwszy od koloru, czy faktury, poprzez meble, aż po ciekawe akcesoria. Nieraz jeden detal zadecyduje, by na jego bazie wykonać pełną koncepcję wystroju, a wnętrza były bardziej oryginalne.

Na tym blogu staram się opisywać właśnie podobne drobnostki. Elementy, które motywowały mnie przy aranżacji mojego wnętrza, ale również i takie, które w ogóle mi nie leżą, a jednak mogą się podobać. Jestem pewien, że w zdjęciach i artykułach przedstawianych na blogu znajdzie się coś, co przemówi również do Was. Będę zachowywać różnorodność. Nie ukierunkowuję tego bloga na jeden wybrany trend, nie kreuję się być ekspertem, ani nikomu chcę niczego dyktować. Cały czas poszerzam swoje horyzonty, ogarniam nowe style i projekty.

W miarę możliwości próbuję być w zgodzie z nowinkami ze świata aranżacji wnętrz. Staram się za to dzielić się pomysłami znalezionymi gdzieś w internecie czy w czasopismach wnętrzarskich, po to, by dotarły do jak najszerszego grona czytelników. Jeśli któryś z moich pomysłów da wam impuls, będzie mi bardzo miło.